BİZ KİMİZ?

X-RAY SERVİS & MEDİKAL SERVİS 1955 yılından beri sektörde olan FIRAT GRUP tarafından Ocak 1999 yılında kurulmuştur. Medikal & Teknik Ltd. Şti. profesyonel bir tıbbi cihaz servis birimidir. X-RAY SERVICE & MEDICAL SERVICE, ülkemizin en büyük profesyonel teknik servis ağı ve en gelişmiş yedek parça deposudur. 2001 yılı Aralık ayından itibaren Villa, Odel, Trophy, Imago, Eos marka cihazların kontrol üniteleri Avrupa'daki birçok mühendislik firmasını geride bırakmış, ve Kosova, Ukrayna, İran, Azerbaycan ve Kafkasya'da birçok cihaz halen dijital ünitelere dönüştürülerek teknik servis hizmeti vermektedir. Bu tür teknik hizmeti verebilen ilk ve tek kuruluş olma ünvanını haklı olarak elinde bulunduran X-RAY SERVICE & MEDICAL SERVICE ülkemizde birçok yeniliğe imza atmaya devam ediyor. Ekim 2002 tarihi itibariyle X-RAY SERVICE & MEDICAL SERVICE müşteri portföyü 314 kurum/kuruluş haline gelmiş ve birçok ithalatçı firmaya perde arkası mühendislik hizmetleri vermeye devam etmektedir.

BSF Grup bünyesindeki uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda iddialı ürün grubu, medikal ve kozmetik ürün ve cihazları ile güzellik ve bakım sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. 'COSSUX' Sağlık Bakanlığı onaylı ve Fransız formülasyonlu bir cilt bakım ürünleri grubudur Ürünlerimizin klinik çalışmaları ve testleri akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmiş, GS1 kodları alınmış ve doktorlar, klinikler ve salonlarda yer almaya başlamıştır. Daha sonra 2018 yılında BSF GRUP (2017 yılında) çatısı altında kurulan BSF GROUP ve BSF Dış Ticaret Şirketi ile Otomotiv, Medikal, Kozmetik, Kimya (Merck ilaç ve kimya distribütörlüğü) ve Emlak başta olmak üzere birçok alanda uluslararası ticaret faaliyetleri ile yoluna devam etmektedir.

Halen RUDI LASE ve BSF Cosmo adı altında Türkiye'nin en kaliteli lazer cihazlarının üretimine devam etmekte olup, aynı zamanda otomotiv sektöründe adını duyuran ve BSF Dış Ticaret Limited Şirketi bünyesinde FEDERAL MOGUL ve FIAT gibi firmalara tedarik sağlamaktadır.

İstanbul Office
Şirket Tanıtımı

Neden BSF Group?